A Guide To هتل جمیرا

Aus Probe Wiki
Wechseln zu: Navigation, Suche

جماعت بدنسازی هتل هم زیاد مجهز است و دستگاه های روز دنیا را تو آن جا خواهید رویت. اسنورکلینگ و موج سواری بی قراری از دیگر هتل جمیرا تفریحات محبوب هتل می باشد که مبلغ مجزا ای باید بخاطر آن ها بپردازید. بازی های رایگان دیگری که می استعداد به آن ها اشاره کرد عبارتند از:

این هتل 5 هنرپیشه درون ساحل نامی دبی یعنی جمیرا Jumeirah Beach صبر گرفته است. با 10 دقیقه رانندگی می توانید به مرکز ابتیاع امارات Mall of the Emirates برسید. فاصله فرودگاه بین المللی دبی Dubai International Airport تا هتل 20 کیلومتر تخمین زده شده است. همچنین با 10 دقیقه پیاده روی می توانید بوسیله مرکز بیع سوق مدینه جمیرا Souk Madinat Jumeirah برسید.
ساحل اختصاصی، 16 مهمانخانه و کافه-بار، 6استخر، امکانات صخره نوردی، کمیسیون بدنسازی، کلاس های مخصوص ایروبیک، کلاس های خصوصی غواصی، زمین تنیس، 3 زمین اسکوواش، سونا، جکوزی و آبگرم، اینترنت رایگان، پارکینگ رایگان، حجره امانات، خشکشویی، خدمات رزرواسیون 24 ساعته، خدمات تورگردی، صرافی، خودپرداز، هوا برای ملاقات های کاری، اتاق کنفرانس و همایش، سالن های بزرگ برای جشنواره و ضیافت ها، اجاره خودرو و ... از امکانات رفاهی هتل جمیرا بیچ Jumeirah Beach Hotel هستند.
مسافران هتل جمیرا بیچ Jumeirah Beach Hotel می توانند به رخ رایگان به پارک آبی Wild Wadi Waterpark بروند و تا هر زمان که دوست داشته باشند در این پارک آبی باشند و از فضا و بازی های موجود در آن لذت ببرند. برای کودکان همچنین باشگاه مخصوصشان به نام Sinbad’s Kids Club دستور کار های ویژه ای تدارک دیده است.
اتاق های مجلل و لوکس هتل جمیرا بیچ Jumeirah Beach Hotel دارای تلویزیون ال سی دی، قهوه/چای ساز، میزمطالعه، روزنامه رایگان، مینی بار، سشوار، سیستم سرمایشی-گرمایشی ویژه، اتو به همراه میز مخصوص، وان دوش بوسیله همراه دوش مخصوص، عضو پوش حوله ای، ابزار مخصوص حمام برای هر نفر، اینترنت رایگان و ... است. دریچه های قدی در هر اتاق فضایی بسیار زیبا از خلیج فارس را بوسیله شما نمایش خواهد قسط. از امکان خاص ای که این هتل عصرهنگام در اصالت مسافران استراحت می دهد باید به آماده سازی فضای خواب، مرتب کردن تخت رویا و بالشت ها برای یک رویا راحت در هتل جمیرا بیچ Jumeirah Beach Hotel اشاره کرد. تعداد اتاق و سوییت های هتل جمیرا بیچ Jumeirah Beach Hotel 618 عدد می باشد.
باتوجه به تعداد بالای رستوران و همگان-بار در هتل جمیرا بیچ Jumeirah Beach Hotel ، انواع غذاهای بین المللی، لبنانی، آرژانتینی و ایتالیایی داخل آنها سرو می گردد. همچنین بیشتر کاباره های این هتل منوی مخصوصی برای کودکان نیز داخل نظر اندوهناک اند که شما می توانید از آن منو برای کودکانتان وصیت غذا بدهید. مهمانخانه و کافه بارها در پهلو استخر، پشت بام و کاباره گردان 360 منصب ای فراغت محزون اند که منظره ای عطا از شهر و حوض را بوسیله نمایش می گذارد.

قبل از عدول کردن به دبی این حقایق را بدانید!
سرو حمل و نقل محیط حوالی درون این هتل مجانی است اما ترانسفر فرودگاهی هزینه جداگانه ای برایتان دارد. فروشگاه های مختلفی در هتل هستند که می استعداد به فروشگاه سوغاتی داخل میان آن ها اشاره کرد. اتاق های VIP با امکانات متفاوتی در هتل وجود دارد. همچنین بخاطر مهمانان کم قابلیت و ناتوان نیز کلیه امکانات رفاهی مجهز شده است.

هتل جمیرا کریک ساید
هتل جمیرا کریک ساید در منطقه دیره و نزدیک خور قرار دارد و دربرگیرنده 292 حجره و سوئیت، این هتل نوساز تو مرکز شهر دبی و با نگار ی بسیار زیبای دریاچه خور و زمین گلف قرار پژمان است.
داشتن یک فضای لوکس همراه با انواع امکانات تفریحی از خصوصیات ویژه این هتل می باشد.
در خیابان هتل ، 2 سوپر مارکت ، داروخانه ، 2 تالار اسپا ، 8 رستوران بین المللی (مبلغ غذاها از 20 ناجور بوسیله پشته) می باشد.
هتل جمیرا کریک تو دل دبی واقع شده است. چشم انداز رودخانه کریک ، دسترسی سریع العمل و آسان به فرودگاه بین المللی دبی و نزدیکی به مراکز خرید و فروشگاه های معتبر و بنیانی دبی از مزایای آن است.
تلفیقی از هنر و معماری نوین ، کریک ساید را بوسیله یکی از لوکس ترین هتل های 5 ستاره واقعی بدل کرده و می استعداد آثار فرهنگ و تمدن را تو گالری آثار هنری کریک ساید ، مشاهده کرد.
کریک ساید با داشتن 292 سوئیت و حجره عظیم و همچنین سالن های جلسه مدرن ، این امکان را برایتان به ارمغان می آورد که درون حین تفریح به فعالیت های بازرگانی و تجاری خود بپردازید. همچنین استخرهای زیبا و دسترسی همه روزه به سواحل اختصاصی هتل های جمیراه از جمله امکانات هتل جمیرا کریک ساید لوکس و زیباست.